Usługi dźwigowe

Już od 1989 roku oferujemy Państwu usługi dźwigowe, co stanowi główną oś działalności naszej firmy. Dzięki naszym wieloletnim staraniom i świadczeniu usług na najwyższym poziomie: grono klientów zadowolonych z proponowanych przez nas usług stale się powiększa. Nasi klienci nie tylko powracają do nas regularnie, ale także polecają nas dalej, co najlepiej świadczy o ich zadowoleniu z naszych usług.

Wspólnie z Klientem dostosowujemy usługi i rozwiązania do jego potrzeb i zakresu zadań, które mamy wykonać.

Do najczęściej wykonywanych przez nas usług należą między innymi:

  • montaż i demontaż hal stalowych
  • montaż blatów szalunkowych PERI
  • wyciąganie więźby dachowej
  • załadunek – rozładunek maszyn, kontenerów, separatorów
  • montaż elementów żelbetowych
  • oraz wiele innych prac.

Nasz park maszynowy to różnorodne dźwigi, przede wszystkim obecnie najbardziej cenionej na rynku marki LIEBHERR. Posiadają one udźwig od 30 do nawet 50 ton i mogą pracować zarówno w terenie, jak też we wnętrzu hal produkcyjnych, czy magazynowych. Wysokiej jakości sprzęt i niezawodni pracownicy to gwarancja najwyższej jakości wykonania usługi.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dlatego przykładamy ogromną wagę do stanu technicznego naszych maszyn. Dźwigi, które posiadamy, są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu znacząco zwiększa się bezpieczeństwo podczas wykonywania przez nie rozmaitych prac. Dodatkowy osprzęt do dźwigów posiada wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty. Starannie zabezpieczamy miejsca, w których pracujemy, a pracownicy są odpowiednio wyszkoleni, aby w jak największym stopniu ograniczyć ryzyko nieprzewidzianych zdarzeń i wypadków losowych wokół obszaru zasięgu maszyn.

Możliwy jest również wynajem samochodu dźwigowego – sprzęt można wynająć zarówno indywidualnie, jak i z usługą operatorską.

W celu ustalenia wszelkich szczegółów – zachęcamy Państwa do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznego. Wspólnie dobierzemy usługi i metody ich wykonania oraz przedstawimy korzystną ofertę.